Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach
Herb szkoły

Aktualności

#salasportowa
16 września 2023

Zaproszenie na inauguracyjny mecz siatkówki

Zaproszenie na inauguracyjny mecz siatkówki Szanowni Państwo, Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na inaugurację naszej nowej sali gimnastycznej. To wydarzenie jest dla naszej szkoły niezwykle ważne, ponieważ od dawna marzyliśmy o miejscu, gdzie nasi uczniowie będą mogli rozwijać swoje umiejętności sportowe. Serdecznie zapraszamy na inauguracyjny mecz siatkówki, który odbędzie się w dniu 18 września o godzinie 13.00 w nowej sali gimnastycznej. Zaproszenie na inauguracyjny mecz siatkówki - ciąg dalszy artykułu »
#20232024
6 września 2023

Witamy w nowym roku szkolnym

Witamy w nowym roku szkolnym W dniu 4 września  społeczność szkolna Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach rozpoczęła nowy rok szkolny, wyjątkowy ze względu na oddanie do użytku długo oczekiwanej sali gimnastycznej.  W ten ciepły, słoneczny dzień Pani Dyrektor, Alicja Milczarek, powitała grono pedagogiczne oraz zebranych uczniów, w szczególności uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Witamy w nowym roku szkolnym - ciąg dalszy artykułu »
3 września 2023

Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki POZNAJ POLSKĘ

Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki POZNAJ... Liceum Ogólnokształcące w Krzeszowicach  w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki ,, Poznaj Polskę " otrzymało dofinansowanie trzydniowej wycieczki szkolnej w wysokości 15 000 zł. Projekt jest częścią rządowego programu „Polski Ład”.  Celem przedsięwzięcia „Poznaj Polskę” jest wsparcie nauczycieli oraz wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego. Dzięki środkom z programu młodzi ludzie będą... Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki POZNAJ POLSKĘ - ciąg dalszy artykułu »
#1wrzesnia
3 września 2023

Uroczystości upamiętniające rocznicę wybuchu II wojny światowej

Uroczystości upamiętniające rocznicę wybuchu II... Dnia 1 września 2023 roku, z okazji rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej, odbyła się uroczystość patriotyczna przy grobie Nieznanego Żołnierza w Krzeszowicach. Młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach stanęła na straży pamięci, uczciliśmy bohaterów i ofiary tamtych tragicznych wydarzeń. To ważne, że młode pokolenie angażuje się w zachowanie naszej historii. Opiekę nad Pocztem... Uroczystości upamiętniające rocznicę wybuchu II wojny światowej - ciąg dalszy artykułu »
#20232024
30 sierpnia 2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się  4 września 2023 r. na dziedzińcu szkoły. Uczniów klas 1 i 2 zapraszamy na  godz. 9:00, natomiast 3 i 4 na godz. 11:00.  Wcześniej, dla chętnych, msza święta w kościele św. Marcina o godz. 8:00.​
#20222023
13 lipca 2023

GRATULACJE DLA NASZYCH MATURZYSTÓW

7 lipca poznaliśmy wyniki egzaminów maturalnych. Jednych usatysfakcjonowały, innym do pełnego sukcesu zabrakło całkiem niewiele, na szczęście mają szansę podejść do egzaminu w sierpniu. W szczególności  jednak chcielibyśmy  pogratulować  absolwentom wyników z języka polskiego (pp), matematyki (pr), języka angielskiego (pp, pr), biologii oraz geografii, które okazały się wyższe od od średnich wyników dla... GRATULACJE DLA NASZYCH MATURZYSTÓW - ciąg dalszy artykułu »
#20222023
24 czerwca 2023

Do zobaczenia we wrześniu

Do zobaczenia we wrześniu W  ostatni piątek  miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego.  Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu przedstawiciele samorządu szkolnego przywitali młodzież, a następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która w ciepłych słowach podsumowała miniony rok szkolny. Następnie wraz z wychowawcami wręczyła dyplomy uznania dla prymusów i listy gratulacyjne dla najlepszych uczniów. Również... Do zobaczenia we wrześniu - ciąg dalszy artykułu »
#20222023
24 czerwca 2023

Drezyną w dal

Drezyną w dal W środę, 21 czerwca, wyruszyliśmy w zwykłą podróż niezwykłymi pojazdami. Integracji  licealistów sprzyjały: piękne krajobrazy, wspaniała pogoda oraz wspólny wysiłek, by dojechać do celu.
#20222023
24 czerwca 2023

Sportowe rozgrywki

Sportowe rozgrywki Jeden z ostatnich akcentów roku szkolnego: sportowe współzawodnictwo na Orliku. Mecz siatkówki zakończył się zwycięstwem reprezentacji klas drugich nad pierwszymi. Natomiast, po wyrównanym i zaciętym boju w piłce nożnej, klasy drugie pokonały klasy pierwsze  a bramki zdobyli: dla drużyny starszych Filip Kot, Bruno Drożdż x2 oraz Antoni Kliś, zaś dla pierwszaków trzykrotnie zapunktował Filip Zieliński. Nad sprawiedliwym... Sportowe rozgrywki - ciąg dalszy artykułu »
#20222023
22 czerwca 2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w dniu 23 czerwca o godz. 9.00  w szkole. Natomiast wcześniej, o godzinie 8.00 zapraszamy wszystkich uczniów na uroczystą mszę do Kościoła św. Marcina w Krzeszowicach .​
#20222023
22 czerwca 2023

Komunikat dla ósmoklasistów

Jeżeli wybrałeś naszą szkołę na pierwszym priorytecie, prosimy o dostarczenie kopii świadectwa potwierdzonego za zgodność z oryginałem razem z kopią zaświadczenia o wynikach egzaminu.