Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach
Herb szkoły

Zaproszenie - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Politologicznej

W imieniu Stowarzyszenia Głos Pokolenia pragnę serdecznie zaprosić uczniów do udziału w organizowanym przez nasze Stowarzyszenie Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Politologicznej.

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Politologicznej skierowany jest do uczniów szkół średnich uczących się na terenie całego kraju. Tworzymy tę inicjatywę już po raz trzeci, mając na celu edukację młodzieży z zakresu politologii, a także kształtowanie świadomości i właściwych postaw obywatelskich młodego pokolenia. Nasze Stowarzyszenie tworzą uczniowie i studenci i w zgodzie z ideą Pro Publico Bono jako młodzież działamy dla dobra młodzieży.

 

Zmagania w Konkursie mają charakter trójstopniowy. Pierwszy etap odbędzie się 11 stycznia 2023, drugi 28 lutego 2023, a finał 31 marca 2023.

 

I i II etap Konkursu przeprowadzimy zdalnie, natomiast zależy nam, aby Etap Finałowy odbył się w Warszawie, gdyż jest to miasto nastawione na rozwój młodych osób, jak również siedziba władz krajowych, co pokrywa się z tematyką Konkursu. Każdy uczestnik zakwalifikowany do Finału, który weźmie udział w zmaganiach III etapu zostanie nagrodzony tytułem Finalisty i nagrodą pocieszenia. Natomiast spośród Finalistów  wyłonionych zostanie 3 Laureatów, na których czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

W załączniku regulamin Konkursu . Zapraszam również na naszą stronę internetową, gdzie w zakładce
Konkursy -> Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Politologicznej znajdą Państwo informacje o bieżącej edycji oraz dwóch poprzednich. Zapisy trwają do 8 stycznia 2023 r. do godziny 23:59 i odbywają się poprzez formularz pod podanym linkiem:

 

https://forms.gle/AfbRBG1JffqMu8EF9

Z poważaniem 

Jan Wiktorzak

wiktorzak.j@glospokolenia.pl


regulamin-okwp-(1).pdf