Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach
Herb szkoły

Urząd KNF - zaproszenie na webinarium CEDUR dla seniorów pt Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych - 20012023 rWebinarium nt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych” organizowane jest 20 stycznia 2023 roku (piątek) przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku  CEDUR oraz Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego – CEBRF, we współpracy z Komendą Główną Policji. Webinarium odbędzie się w godzinach popołudniowych (17:00-18:00).


W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dniem Dziadka może być to również wspaniała okazja, by spędzić wspólnie czas, a także zaoferować wsparcie techniczne wnucząt i tym samym umożliwić seniorom zdobycie wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa. 

Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.

 

W załączeniu program spotkania oraz link do strony, gdzie znajduje się odnośnik do elektronicznego formularza zgłoszeniowego: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=80737&p_id=18

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: cedur@knf.gov.pl

Małgorzata Konarzewska

Departament Komunikacji Społecznej
tel.  +48222625659
malgorzata.konarzewska@knf.gov.pl

klauzula-rodo.pdf

program_webinarium_dla_seniorow_20_01_2023.pdf