Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach
Herb szkoły

XIV Powiatowy bieg Niepodległości w Czernichowie

Zdjęcie z galerii XIV Powiatowy bieg Niepodległości w Czernichowie

10 listopada po raz czternasty ZSRCKU w Czernichowie zorganizował XIV Bieg Niepodległości. W biegu wystartowały reprezentacje dziewcząt i chłopców sześciu szkół powiatu krakowskiego.

W konkurencji dziewcząt 3 miejsce w biegu na dystansie 1200 metrów zajęła uczennica naszej szkoły Martyna Godyń z klasy 1b, a czwarte Anna Ryś z klasy 1d. W biegu chłopców, na dystansie 1800metrów, drugie miejsce na podium zajął uczeń klasy 2c Bruno Drożdż a piąty był Filip Zieliński z klasy 1c.

Uczniowie zajmujący miejsca 1 – 6 otrzymali pamiątkowe dyplomy i cenne nagrody rzeczowe.

Dzięki wysokim miejscom w punktacji indywidualnej nasza szkoła zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej otrzymując stosowny puchar i dyplom.

Skład reprezentacji Liceum: Godyń Martyna, Ryś Anna, Stokłosa Oliwia,Drożdż Bruno, Święszek Mikołaj, Zieliński Filip –GRATRULACJE.